Afet Duru Erkek Hali, Afet Duru Kimdir?

afet

Afet Duru Erkek Hali, Afet Duru Kimdir?

Tiktok fenomeni olarak tanınan Afet Duru açtığı canlı yayınlar ve yayınladığı videolarla ünlü oldu.Kısa bir sürede çok sayıda takipçiye ulaşan fenomenin trans birey olması konu olmuştu. İşte Afet Duru’nun acı dolu hayatı.

Afet Duru kimdir? Kaç yaşında, nereli? - Van Havadis Haber

Afet Duru Kim?

Afet Duru Tiktok fenomeni olarak tanınmış, kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Henüz 9 yaşında iken annesini yitirmiş, üvey annesi ile büyümüştür.

1989 yılında Turgut Özal döneminde ailesi ile birlikte Türkiye’ye göç etmiş ve Gebze’ye yerleşmişlerdir. Ortaokulu Gebze’de okumuş, Lise eğitimini de yarıda bırakmıştır. Kendisinden büyük iki ablası vardır. Aile şiddeti nedeni ile 16 yaşına geldiğinde evden kaçmış ve Bursa’ya taşınmıştır.

Trans TikTok Fenomeni Afet Duru'nun Hayatına Dair İlginç Detaylar Onu  Yakından Tanımanızı Sağlayacak

Afet Duru Hayatı

Afet Duru aslen Bulgaristan göçmeni’dir. Bazı kaynaklarda belirtildiği üzere doğum tarihi 1980, 42 yaşında ve ikizler burcudur.Küçük yaşta annesini kaybettikten sonra üvey annenin elinde zulümlü bir ergenlik geçirmiş. Karanlık odalara kapatılmaktan dayak yemeye kadar bir dolu zor günler.Bu aile içi şiddet yüzünden de 16 yaşında ablasıyla evden kaçıp Bursa’ya yerleşmiş. Benzin istasyonlarından fıstık fabrikasına kadar birçok işte çalışmış.Daha sonra İstanbul’a gelip kendine bir hayat bulmaya çalışan Afet’in en büyük hayal kırıklıklarından biri de, hayatını tam düzene sokacakken birlikte olduğu kişinin ani ölümü olmuş.

Şu anda ise herhangi bir yerde çalışamıyor Afet ama TikTok üzerinden gelir ettiğini de saklamıyor. Takipçilerinin ilgisinin de hayatta kalmasını sağladığını söylüyor.Şu an ailesinden hiç kimseyle görüşmediğini ve dışlandığını söyleyen Afet, “hiç kimse tarafından sevilmedim” diyerek üzüldüğünü de anlatıyor.42 yaşındaki Afet Duru, insanlar tarafından sürekli olarak dolandırıldığını ve kandırıldığını söylüyor.”Çok bir şey istemedim, birazcık sevgi saygı” sözleriyle de üzüntüsünü dile getiriyor. Yayınlarda sürekli küfür etmesinin sebebini de “Ya küfür edicem, ya da beddua ben küfürü tercih ettim” şeklinde açıklıyor.

Trans fenomenin Kocaeli'nden Bursa'ya uzanan hayat hikayesi - Norm Haber

Youtube ve tiktok hesapları üzerinden de oldukça aktif olan ünlü tiktoker’in tiktok hesabı ise @afetduruofficial Tiktok hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 983.2bin civarındadır.

2022 yılının Mart ayında Armağan Çağlayan‘ın sunduğu Gör Beni serisinde kendisi hakkında sorulan sorulara tüm içtenliği ile cevap vermiştir. Gör Beni serisinde özeli ile ilgili bir çok açıklamada bulunmuştur. Babası ile bir süredir görüşmediğini, onu son kez görmek istediğini dile getirmiştir. Ayrıca kendisini çok yalnız hissettiğini, insanlardan biraz sevgi ve saygı dışında herhangi bir beklentisi olmadığını sözlerine eklemiştir.

Armağan Çağlayan’ın bir sorusunda çok küfür etme sebebini sürekli aşağılanma olarak nitelendirmiştir. Ya küfür edicem, ya da beddua ben küfürü tercih ettim demiştir.

Afet Duru Erkek Hali

afet duru erkek fotoları - YouTube

Yorum gönder