Bilal Hancı Eşini Mi Aldattı, Kiminle Yakalandı?

esin2

Bilal Hancı Eşini Mi Aldattı, Kiminle Yakalandı?

Fenomen Esin Çepni, YouTuber eşi Bilal Hancı’nın kendisini aldattığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Eşinin ihanetini açıklayan Esin Çepni, “Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum”. sözleriyle ihanet videosunu paylaştı.

bilal1

Eşi Bilal Hancı’nın gece kulübünde bir kadınla öpüşürken çekilen görüntüsünü paylaşan Çepni, gözyaşlarını tutamadı. İki yıllık eşinin ihanetiyle sarsılan Esin Çepni, Instagram hesabından yaptığı açıklamada acısını şu sözlerle dile getirdi:
bilal

“Her zaman güçlü durmaya çabaladım, her zaman dışım sert kabuk olsa da içim kan ağladı. Bugün anladım ki dışından ağlayanlardan korkulurmuş. Sizin merhametli, düzgün sandıklarınız asıl iş bitirenlermiş. Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini de gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum.”

esin1

“Bedenim o kadar küçüldü ki kalbim içeride eziliyor. Gözüme bir damla uyku girmedi. Hiçbir şey bilmiyormuşuz meğerse. Ulu orta yapılan ihanetin sessizce acısını çekecek kadar asil değilim, isterseniz beni yargılayın. Saatlerdir yatakta felç olmuş gibi 20-20 saniyelik videoları başa alıp alıp izliyorum. Gizli saklı yapmak bir yana dursun, göz göze dudak dudağa şarkılar söyleyecek kadar aşağılıklaşılmış. Bir yanda evli bir adamın bardaki eğlencesi kız diğer yanda boşanma süreci tamamlanmamış eşim. Ben ne yapayım siz söyleyin.”

esin

Gözyaşlarını tutamadığı anları da yayınlayan Çepni, “Fiziksel ve ruhsal olarak iyi değilim. Biraz dinleneceğim bir süre” sözlerini ifade etti.

Görüntülerdeki kişinin kim olduğu henüz belli değil.

Yorum gönder