Erkan Can’ın Sağlık Durumu Nasıl? Kaza Sonrası Açıklama Yaptı!

erkan2

Erkan Can’ın Sağlık Durumu Nasıl? Kaza Sonrası Açıklama Yaptı!

Erkan Can’ın Sağlık Durumu Nasıl? Kaza Sonrası Açıklama Yaptı!

Ümraniye’de, alkollü şekilde araç kullanırken kaza yapan Erkan Can, yara almadan kurtulmuştu. Ünlü oyuncu, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Kaza, geçen günlerde gece saat 03.50 sıralarında, Şile Otoyolu Parseller yol ayrımı yan yolda meydana geldi. Ünlü oyuncu Erkan Can, alkollü halde kullandığı 34 BK 4395 plakalı aracıyla seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu demir bariyerlere çarptı. Kazayı gören bazı sürücüler, yardım etmek için olay yerinde durup, durumu polis ekiplerine bildirdi.

Erkan Can'ın Sağlık Durumu Nasıl? Kaza Sonrası Açıklama Yaptı!

Olay yerine gelen polis ekipleri, kazayı yara almadan atlatan Erkan Can’a alkolmetreyi üfletti. Ünlü oyuncunun 236 promil alkollü olduğu anlaşıldı. Kazanın ardından ağır şekilde hasar alan araç çekici yardımı ile kaldırılırken Erkan Can’ın ehliyetine geçici süreyle el konuldu.

Kazayı gördükten sonra olay yerine gelen bir sürücü, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Görüntülerde, Erkan Can, “Alkollüyüm, kanunu da biliyorum, eyvallah” diyerek alkolmetreyi üflüyor. Üfledikten sonra “Çıkacağını biliyorum” dediği duyuluyor. Durumunun iyi olup olmadığının sorulması üzerine Erkan Can, “Oğlum bende bir şey yok. Sakin ol, bende hiçbir şey yok. Matizim.” diye cevap veriyor.

erkan

Ünlü oyuncu, “Dün gece eve 300 metre kala bir kaza geçirdim. Beni merak edenlere soranlara teşekkür ederim. İyiyim… Alkollü araç kullanmanın, kurallara aykırı olduğu kadar tehlikeli olduğunu da bu talihsiz olay ile yaşamış oldum. Bu şekilde gündeme geldiğim için de üzgünüm. Sağ olun, var olun…” dedi.

Yorum gönder