Gökçe Bahadır Ömer Dizisinden Çıktı mı?

omer

Gökçe Bahadır Ömer Dizisinden Çıktı mı?

Gökçe Bahadır Ömer Dizisinden Çıktı mı?

Başrollerini Selahattin Paşalı ile Gökçe Bahadır’ın paylaştığı ve ikili arasındaki imkansız aşkı konu alan Ömer dizisinde Gamze’nin yeni sezonda olup olmadığı merak konusu haline geldi. Gelin hep birlikte haberin detaylarını inceleyelim.

Gamze Diziden Ayrıldı mı?

Ömer dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Ömer’in, Gamze’nin ABD’ye gitmesinin ardından kendini alkole vermesi ve Gamze’ye dair halüsinasyonlar görmesi nedeniyle izleyiciler; Gamze diziden çıktı mı sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Konuyla ilgili Gamze’ye hayat veren Gökçe Bahadır’dan ise resmi bir açıklama henüz gelmedi.

Gökçe Bahadır Ömer Dizisinden Çıktı mı?

Son Bölüm Özeti

Gamze ve Tuna’nın Haluk tarafından Amerika’ya götürülmesine engel olamayab Ömer, yaşamla tüm bağını yitirmenin kıyısına gelir. Gittiği günden beri Gamze’den bir haber alamamak yaşadığı acıyı daha da büyütmektedir. Ömer’in içine düştüğü bu durumdan büyük endişe duyan Reşat bir taraftan da Nezahat’in hastane masraflarının yarattığı yüklü borçların altında ezilmektedir.

Yeni bir sayfa açarak varlıklı bir ailenin evinde işe başlayan Nisa ve Hakan, kendilerini yanında çalıştıklarını bu ailenin bitmez tükenmez sorunları içinde bulurlar.

Zor koşullarda ilişkilerini sürdürmeye çalışan Emine ve Yaman ise birbirlerine kavuşmak için çareler bulma arayışındadır.

omer1

Mahalleye kızıyla birlikte yeni taşınan Vicdan, herkesin hayatındaki dengeleri değiştirmeye başlar. Geçmişten bir anda çıkıp gelen bu misafir, Tahir ve Ömer’in karşı karşıya gelmesine sebep olur.

Gamze’nin yokluğunda kendine karşı büyük bir öfke ve suçluluk hisseden Ömer teselliyi alkolde bulmaya çalışır, fakat bu sırrı herkesten saklaması hiç de kolay olmayacaktır.

Yorum gönder