GTA 6 Geliyor! Çıkış Tarihi Ne Zaman?

gta

GTA 6 Geliyor! Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Take – Two Interactive, GTA serisinin heyecanla beklenen altıncı oyununun resmi duyurusunu yapmayı planlıyor. Rockstar Games’in 25. yıldönümüne özel olarak bir fragman da yayınlayacağı duyuruldu.

GTA 6 Geliyor! Çıkış Tarihi Ne Zaman?

10 yıl önce çıkan ve satış rekorları kıran serinin bir önceki oyunu GTA 5 ise 185 milyondan fazla kopya satarak Minecraft’ın ardından tüm zamanların en çok satan ikinci video oyunu oldu.

gta3

Geçtiğimiz yıl, bilgisayar korsanları GTA 6’dan bazı görüntüleri sızdırdı. Rockstar Games ise ağa izinsiz erişimden dolayı dava açtı. İki İngiliz hacker 2023’ün ilk aylarında Londra’da görülen bir ceza davasında suçlu bulunarak tutuklandı.

Bilgisayar korsanları tarafından sızdırılan görsellerde başrolde ilk kez bir kadın karakterin olduğu görüldü. GTA 6’nın haritasının GTA 5’e göre iki kat daha büyük olması öngörülüyor.

gta1

Grand Theft Auto 5 çıkış yaptıktan 3 gün sonra 1 milyar doların üzerinde bir gelir elde etmişti. GTA 6’nın çıkış yaptıktan sonra 1 hafta içerisinde 1 milyar dolardan fazla bir gelir elde etmesi bekleniyor.

Yorum gönder