Heifer Işıklı Kettle Özellikleri ve Yorumları

isitici

Heifer Işıklı Kettle Özellikleri ve Yorumları

Heifer Işıklı Cam Kettle Özellikleri

Isıtıcının 1.8 litre hacmi bulunuyor. Elektrik tabanının üstünde 360° derece dönebilmektedir. Alt tabanı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Dışında ise 200° derece sıcaklığa kadar dayanabilen cam bulunmaktadır. Alt tabanında kaymayı engelleyen silikon yer alıyor. Kaynama tamamladığı zaman kendi kendi kapatma özelliğine sahiptir. Güç düğmesi ışıklıdır. Ayriyeten kettle çalışırken mavi, kırmızı ve yeşil renklerde ışık değişimleri yapıyor. Geniş su ağzı nedeniyle kolay kullanım imkanı sağlıyor. Ayrıca su damlatmayı engelleyici ağız tasarımına sahiptir.

Heifer Işıklı Kettle Özellikleri ve Yorumları

Heifer Işıklı Cam Kettle Kullanıcı Yorumları

1. Uzun yıllardır kullandığım su ısıtıcım bozulmuştu ve yerine şık bir şey almak istiyordum. Bu sebeple Bim’e çok uygun fiyatlı olarak geldiğini gördüğüm Heifer ışıklı kettle aldım. İlk elime aldığımda camı ince geldi. Ama dayanıklı bir cam olduğunu anladım. Maksimum seviyeye kadar su doldurduktan sonra kaynama süresi yaklaşık 7-8 dakika kadar sürüyor. Bu bence çok harika bir performans. Üst tarafının dönebilir olması kullanımını çok kolaylaştırıyor. Su kaynadıktan sonra tutma yerini asla ısınmıyor. Ayrıca bardaklara su doldururken damlama kesinlikle yapmıyor.  Üst tarafını kullandıktan sonra bulaşık makinesinde yıkıyorum. İçerisi kireç tutmayan ve paslanmayan malzemeden yapılmış.

2. Sıradan su ısıtıcılar çelikten yapıldığı için hoş bir görüntüsü yok. Anca Heifer ışıklı cam kettle mutfakta çok güzel görünüyor. Renk değiştiren bir özelliği olması görüntüsünü çok daha iyi yapıyor. Ben uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum. Bim markete çelik kettle ile aynı fiyata geliyor. Eğer sizde denk getirirseniz kesinlikle kaçırılmayacak bir su ısıtıcı.

3. Öğrenci evim için hem uygun fiyatlı hem kaliteli bir kettle almak istiyordum ve bu ürünü satın aldım. Şeffaf olması ve çok şık bir görüntüsünün olmasının yanında hızlı bir şekilde suyu ısıtması ve koku vs yapmaması çok iyi. Çok kolay bir şekilde temizleniyor ve pratik bir ürün. Ben çok memnun kaldım kargo hızlıydı tavsiye ediyorum.

4. Alalı 1 ay falan oldu sanırım çok güzel bir kettle. Ben içme suyunu kaynatıyorum bebeğim için kullanıyorum sadece? Hemen hızlıca ısıtıyor suyu alın aldırın bu kettle’yi. Üstelik renk değiştirmesi de çok güzel kırmızı, mavi, mor, yeşil vs renkler çıkartıyor.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: Kumtel 70 L Turbo Fırın Nasıl? Kumtel 70 L Turbo Fırın Almak İçin Sebepler!

Yorum gönder