KOMEK Kayıtları Ne Zaman, Hangi Eğitimler Var, Nasıl Kayıt Olunur?

komek2

KOMEK Kayıtları Ne Zaman, Hangi Eğitimler Var, Nasıl Kayıt Olunur?

KOMEK Kayıtları Ne Zaman, Hangi Eğitimler Var, Nasıl Kayıt Olunur?

KOMEK Konya başvuru ekranı online olarak erişime açıldı. Komek.org.tr adresinden kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek olan vatandaşlar, belirlenen branşlarda eğitim alabilecek. Güz döneminde yüz yüze eğitimle hizmet verecek KOMEK, başvurularını online sistem üzerinden alacak. Gelin hep birlikte haberin detaylarını inceleyelim.

komek3

366 Dalda Eğitim

KOMEK her kayıt döneminde birbirinden farklı branşlar ve etkinlikler ile eğitimlerine doludizgin devam ediyor. Yeni dönemde, Model Uçak (ATA) Yapımı, Elde Maraş İşi, Rusça, Seramik, Çini İşlemeciliği, Java ile Programlama, Kısa Film Yapımı, Kaligrafi, Minyatür Sanatı, Bisiklet Kullanma Eğitimi, Ses Eğitimi, İlmihal gibi alanlar olmak üzere 366 branşta eğitim verilecek. Ayrıca yüz yüze eğitimlerde ilk kez açılacak branşlar arasında; Ahşap Tasarım ve Modelleme, Vantrolog, Türk Halk Oyunları, Kangoo Jumps, Alçı Rölyef (Sculpture Painting) Eğitimi, Görme Engellilere Yönelik Braille Satranç, Reformer Pilates, Spinning, Depreme Hazırlık ve Okuma gibi eğitimler bulunuyor.

komek

Nasıl Kayıt Yaptırılır?

KOMEK ile Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ve Aile Sanat ve Eğitim Merkezlerinde yeni dönem kayıtları başladı. 26 Eylül – 9 Ekim tarihleri arasında http://konya.bel.tr ve http://komek.org.tr adreslerinden başvuru yapılacak.

Eğitimler Ne Zaman?

Hafta içi dersler: 16 Ekim- 02 Şubat 2023

Hafta sonu dersler: 21 Ekim- 04 Şubat 2023

Yorum gönder