Konuşanlar Bilet Fiyatları 2023- Hasan Can Kaya Bileti Nereden, Nasıl Alınır?

konusanlar bilet fiyatlari 2023 hasan can kaya bileti nereden nasil alinir

Konuşanlar Bilet Fiyatları 2023- Hasan Can Kaya Bileti Nereden, Nasıl Alınır?

Konuşanlar Bilet Fiyatları 2023- Hasan Can Kaya Bileti Nereden, Nasıl Alınır? Konuşanlar Bilet 2023 Ne Kadar? hakkında araştırma yapanlar ve bu programa seyirci olarak katılmak isteyenler için bu yazımızda Biletix  Hasan Can Kaya Konuşanlar Bileti Nasıl Alınır?  Konuşanlar Ne Kadar Sürüyor, Yaş Sınırı Var mı?  Konuşanlar Bölümü İzlemek isteyenler için tüm merak edilenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bileti Nasıl Alınır?

hasan can kaya konusanlar bileti nasil alinir

Bir dönem youtube platformunda kısa videolar ile başlayan ve bir çok kitleye ulaşan Hasan Can Kaya Konuşanlar Programı ile oldukça sevilen ve izlenen bir program haline gelmişti. Bunun üzerine Acun Ilıcalı tarafından Kurulan EXXEN Platformuna transfer oldu. Hal böyle olunca exxen platformu bünyesinde programlarına devam edene Hasan Can Kaya Konuşanlar günden güne artan izleyici kitlesine ulaştı. 2023 yılında da yine kendi rekorunu kırmaya devam eden Konuşanlar Bilet Fiyatları 2023 de merak edilenler arasında yer aldı.

Önceleri Youtube platformunda ücretsiz olarak izlenen Hasan Can Kaya Konuşanlar exxen platformuna geçmesi ile birlikte biletle katılım sağlanmaya başlandı. Hasan Can Kaya Konuşanlar 2023 programlarına katılmak için bilet almanız gereklidir. Bilmelisiniz ki Konuşanlar 2023 Biletleri sadece www.mobilet.com web sitesi üzerinden ve ‘Mobilet’ uygulaması üzerinden kolay bir şekilde alınmaktadır.

Bununla birlikte aldığınız bilet ilgili her türlü soru ve bilgi almak için ve ayrıca bilet iade ve değişiklik talepleri için 0 850 502 36 26 nolu Mobilet Çağrı Merkezi aranarak ya da web sitesinden bilet işlemlerini yapabilirsiniz.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Programına Katılma Şartları:

  • Konuşanlar programına 18 yaşından küçükler katılamaz.
  • Biletler kişiye özeldir ve devredilemez. .
  • Programda numarasız oturma düzeni vardır.
  • Etkinlik Süresi : 2 Bölüm olmak üzere ara hariç toplam 3.5-4 saattir.

Konuşanlar programı Nerede Çekiliyor? sorusunun cevabını da hemen verelim.  İstanbul Grand Pera’da çekilmektedir. Beyoğlu ilçesinin Taksim Hüseyin Ağa Mahallesi’nde bulunan Grand Pera, programın çekildiği ana bir merkez. Programa katılmak için bilet alan izleyiciler burada yapılan çekimlere katılıyor.


Hasan Can Kaya ‘Konuşanlar’ Bilet Fiyatları 2023

hasan can kaya konusanlar bilet fiyatlari 2023

Programa seyirci olarak atılmak için günler hatta haftalar öncesinden bilet almanız gerekmektedir.  Oldukça fazla bir izleyici kitlesine sahip olan programa çok fazla yoğun istek olması sebebi ile biletler çok çabuk tükenebiliyor.  Hasan Can Kaya ‘Konuşanlar’ programı bilet fiyatları 2023 yılında 275 TL olarak belirtildi. Eğer ön sıralarda yer almak istiyorsanız ödemeniz bilet fiyatları program tarihine göre değişiklik gösterebiliyor.

Konuşanlar biletleri dakikalar içinde tükendiği için ne zaman satışa çıktığını öğrenip biletinizi hemen almalısınız.


Hasan Can Kaya Konuşanlar Etkinlik Kuralları

hasan can kaya konusanlar etkinlik kurallari

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Numarasız oturma düzeni vardır.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Katılacağınız etkinlik boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın pandemiyle mücadele için oluşturduğu COVID-19 hijyen ve sağlık kuralları doğrultusunda:
– Girişte görevliler tarafından ateşinizin ölçülmesi istendiğinde buna uygun hareket etmenizi
– Etkinlik boyunca maske takmanızı ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak sadece size tahsis edilmiş yere oturmanızı
– Etkinlik sırasında yanınızda yiyecek içecek bulundurmamanızı ve yetkililer tarafından yapılan uyarılara uymanızı rica ediyoruz.
– Yukardaki kurallara uygun davranmayan sanat severler yetkililer tarafından etkinlik alanından uzaklaştırılacaktır.- Etkinlik Süresi : 2 Bölüm olmak üzere toplam 3 saattir.
– Not: Gösterinin kurgulanmış hali, YouTube’dan yayınlanacaktır.

Hasan  Can Kaya Konuşanlar Programı En Çok Merak Edilenler

Konuşanlar yaş sınırı var mı?

Etkinlikte tüm katılımcılar için 18 yaş sınırı vardır. Biletler şahsa özeldir ve devri yapılmamaktadır. Üyelik sahibinin etkinliğe katılması zorunludur, kapıda kimlik kontrolü yapılacaktır.

Konuşanlar ne kadar sürüyor?

Biletler sadece Mobilet’te satılıyor. Gösteriler kaç saat sürüyor? Gösteriler verilen ara ile birlikte ortalama 3.5-4 saat sürüyor.

Konuşanlar nerede sahne alıyor?

Siz de, “Hafta içi sendromu’nu mizahla döverek, deli gibi gülmek istiyorsanız 14.00’da Grand Pera – Alternatif Sahne’de olun.

Konuşanlar hangi kategoride?

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen Konuşanlar programı seyircilerin aktif olan konuştuğu hikayelerini anlattığı bir komedi-eğlence programı olarak biliniyor.

Hasan Can neyin konser biletini veriyor?

Aynı zamanda 1 Erkek 1 Kadın’ın senaristlerinden de olan Senarist/Komedyen Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu, odağına ”Orantısız Mizah’ı alan yeni Talk Show formatı “Konuşanlar” ünlü konuk ve sürpriz konularıyla mizahın daha önce girilmeyen sınırlarını paramparça ediyor.

Hasan Can Kaya kaç yaşında?

33 yaşında 16 Aralık 1989

Konuşanlar yasaklanacak mı?

2021 yılında yayınlanan bir bölüm ile ilgili Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) çok sayıda ağır küfür ve argo ifadelerin kullanıldığı gerekçesiyle EXXEN’e idari para cezası uygulanmasına, “Konuşanlar” adlı programın da katalogdan çıkarılmasına (programın söz konusu bölümünün yayından kaldırılması) karar verdi.

Konuşanlar Musa kaçıncı bölüm?

KONUŞANLAR ‘MUSA’ HANGİ BÖLÜMDE? Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar Talk Show programında Musa Toktaş 13. bölümde yer alıyor. Bölümün en çok çarpı alanı olan Musa programda da şampiyon olmuştu. Konuşanlar’ın en çok izlenilen bölümlerinden birisi 13. bölüm.

Konuşanlar SEFO kacinci bolum?

Konuşanlar 80. Bölüm Tanıtımı | Konuk: SEFO | Exxen – YouTube

Konuşanlar senaryo mu?

Konuşanlar olarak bilinen ve Youtube üzerinden yayımlanan stand up programıyla adını duyuran Hasan Can Kaya, 1 Kadın 1 Erkek dizisinin de senaristleri arasında yer aldı. Sayısız senaryo kaleme alan Kaya, uzun süre önce belirlediği Konuşanlar konseptini hayata geçirdi ve büyük beğeni topladı.

Konuşanlar komik mi?

Konuşanlar | Güldürürken güldüren komedi Konuşanlar, yeni sezonuyla çok yakında Exxen’de.

Konuşanlar sahibi kim?

Hasan Can Kaya’nın programı olan Konuşanlar, yayın hayatına ilk Youtube ile başlamış daha sonra Acun Ilıcalı’nın olan Exxen dijital platformuna geçmiştir. Herkes tarafından yoğun ilgi ile izlenen Konuşanlar, Exxen platformundan izlenmektedir


👉 Google Chrome’da Bildirimler Nasıl Kapatılır?

Bizi Takip Edin: Öğrenci Gazetesi

Yorum gönder