Mehmet Ali Erbil İle Sevgilisi Ayrıldı Mı, Sevgilisi Ne İstedi?

16968521211425594033

Mehmet Ali Erbil İle Sevgilisi Ayrıldı Mı, Sevgilisi Ne İstedi?

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in gönlünü kendisinden 42 yaş küçük Gülseren Ceylan’a kaptırması gündem yarattı. Mehmet Ali Erbil, sosyal medyada yaptığı paylaşımla iddiaları doğrulamıştı.

2Q==

Sevgilisi Gülseren Ceylan’ın doğum gününe özel bir sürpriz yapan Erbil, sevgilisine evlilik teklif etmişti. Yaş farkı sebebiyle eleştiri alan çiftin, Kasım ayında Amerika’da sade bir nikahla evlenmeyi planladıkları iddia edildi.

Çift aralarındaki yaş farkı sebebiyle eleştiri alsa da, Erbil, sevgilisini hem tektaş yüzük hem de spor araba hediye etti.

9k=

Daha önce evlilik teklifi istediğini söyleyip istediğini alan genç kadının ayrılığa sebep olacak bir istek daha yaptığı iddia edildi. Ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil ve evlilik hazırlıkları yaptığı Gülseren Ceylan iddialara göre ayrıldı.

Erbil’in Ceylan’ın isteklerine yetişememesi sebebiyle ilişkinin sonlandığı iddia edildi. İddialara göre, Ceylan’ın hediye olarak ev istemesi ikili arasında krize neden oldu.

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil ile aynı yaşta olan Gülseren Ceylan “Durumun parayla ilgisi yok. Ben onun yanında çok mutluyum. Hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutluyum kimsenin ne dediği de umurumda değil” açıklamasını yapmıştı.

2Q==

Taraflar iddialara yanıt vermezken beraber bir poz da iddialardan kısa süre sonra paylaşıldı. Ceylan, Mehmet Ali Erbil’le ve çiftin bir arkadaşının bulunduğu bir fotoğrafı paylaşarak iddiaları yalanladı.

Yorum gönder