Mehtap Yılmaz Felç Geçirdi! Sağlık Durumu Nasıl?

mehtap1

Mehtap Yılmaz Felç Geçirdi! Sağlık Durumu Nasıl?

Yıllar önce yayınlanan Popstar yarışmasıyla ünlenen Mehtap Yılmaz, dün gece apar topar hastaneye kaldırıldı. Yılmaz, beynine pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirdiği açıklandı.

Mehtap Yılmaz Felç Geçirdi! Sağlık Durumu Nasıl?

Yılmaz’ın resmi Instagram hesabından yayınlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Dün gece acil olarak hastaneye kaldırılan Mehtap Yılmaz, beyin pıhtısı nedeniyle kısmi felç geçirmiştir. Tüm sevenlerimizden aldığımız mesajlar doğrultusunda açıklama yapma ihtiyacı hissediyoruz.Şu anda doktorlar, durumunun daha iyiye gittiğini ve gerekli tedavinin yapıldığını belirtmişlerdir. Sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme olduğunda sevenlerine bilgilendirme yapılacaktır.”

mehtap

Mehtap Yılmaz Kim?

Mehtap Yılmaz 19 Mart 1978’de Rize’de doğdu ama çocukluğu Artvin’de geçti. Geçimsizlik yüzünden anne ve babası ayrılınca iki kardeş anneye, iki kardeş de babaya verildi. Baba yeniden evlenmeye karar verince de o iki kardeş de annelerinin yanına geldi.

Mehtap’ın müzikle tanışması çok küçük yaşlara dayanıyor. Babası bağlama çalıp şarkı söylermiş. Mehtap Yılmaz’ın hayatı bir arkadaşıyla birlikte gittiği restoranda değişti. Gittikleri restoranda ısrarlara dayanamayıp şarkı söyledi, çok beğenilince restoranın sahibinden iş teklifi aldı. O sıralarda bir yandan liseyi dışarıdan bitirmeye çalışıp bir yandan da sekreterlik yapıyordu.

mehtap2

Aldığı teklifi kabul eden Mehtap Yılmaz, işten sonra restorana gitmeye başladı. Klavye eşliğinde şarkı söylemeye başladı. Daha sonrasında ise Ankara’da çalışmaya başladı. 2008 Popstar’a katılması da yine bir arkadaşı vesilesiyle gerçekleşti.

Bütün elemeleri geçen Mehtap Yılmaz, sonunda da yarışmada mücadele etmeye başladı. Sivri dili, güçlü sesi ile kısa sürede de herkesin dikkatini çekti.

Yorum gönder