Metin Uca Trafik Kazası Geçirdi! Durumu Nasıl?

metin

Metin Uca Trafik Kazası Geçirdi! Durumu Nasıl?

Televizyon programcısı ve sunucusu Metin Uca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda trafik kazası geçirdiğini duyurdu.

Televizyon programcısı ve sunucu Metin Uca, Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde araç kullanırken yaşadığı rahatsızlık sonrası trafik kazası yaptı. Uca kaza sonrası sağlık durumuna ilişkin açıklamada bulundu.

Metin Uca Trafik Kazası Geçirdi! Durumu Nasıl?

Ünlü sunucu “Sevgili dostlarımız Bursa’da bir etkinlik için menajerim sevgili Kübra Kalem Baykara ile çıktığımız yolda Dilovası oksijen çıkışında kendimden geçmem sonucu ağaca vurarak durabildim. Hastanede ilk yapılan tetkikte boyun şah damarımın her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığını öğrendim. Kartal Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi Nöroloji Yoğun Bakım İnme Merkezi’nde bir hafta boyunca tedavi altında olacağım… Pıhtıların eritilmesi ve tıkanıklığın giderilmesine çalışılacak. İlginiz için teşekkürler. Hızla iyileşip aranıza döneceğim” dedi.

Metin Uca’nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamanın ardından, sunucunun menajeri Kübra Kalem Baykara Metin Uca’nın yoğun bakımda olduğunu duyurdu.

kubra

Kübra Kalem Baykara açıklaması:

Sevgili dostlarımız,

Metin Uca’nın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Lütfen hastaneye gelmeyin. Yoğun bakımda olduğu için kesinlikle görüşmeye izin verilmiyor. Bu hem Metin’in hem de diğer hastaların sağlığı için önemli. Diğer hastaları, hastaneyi ve personeli zor durumda bırakmayalım. Sizden gelen telefonlara elimden geldiğince yetişmeye çalışıyorum. İyi dileklerinizi iletiyorum.

Beni merak eden dostlara da ufak bir sorun dışında ciddi bir sorunumun olmadığını bildirmek isterim.
Desteğinizle yanımızda olduğunuzu bilmek ikimizi de çok mutlu ediyor. Ne çok sevenimiz varmış.
Bir an önce bu fotoğraftaki gibi neşeli ve sağlıklı günlere kavuşmak dileğiyle…

Yorum gönder