Survivor 2024 Kadrosu Tamamlandı! Yarışmada Kimler Var?

survivor

Survivor 2024 Kadrosu Tamamlandı! Yarışmada Kimler Var?

Acun Ilıcalı, 2024 yılında All Star formatıyla ekrana gelecek olan Survivor’ın son yarışmacısını açıkladı. Merakla beklenen yarışmanın bütün isimleri belli oldu.

Ilıcalı yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor All Star 2024 yarışmasında yer alacak son ismin Hakan Hatipoğlu olduğunu duyurdu.

Survivor 2024 Kadrosu Tamamlandı! Yarışmada Kimler Var?

13,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından All Star kadrosunu açıklayan Ilıcalı, son olarak Survivor yorumcusu Hatipoğlu’nun kadroda olacağını açıkladı.

Ilıcalı yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Yıllardır başarıyla Survivor’ı yorumlayan Hakan, Survivor All Star performansı açıkladığımızda ‘Ben de orada olmalıyım.’ dedi ve biz de seve seve kabul ettik. Yorumlarının hayranı olduğum Hakan’ın parkurlardaki performansını merakla bekliyorum ama şu bir gerçek ki Hakan Hatipoğlu Survivor’a renk katacak.”

2024 Survivor Yarışmacıları

1- Nihat Altınkaya
2- Nagihan Karadere
3- Turabi
4- Damla Can
5- Doğukan Manço
6- Nefise Karatay
7- Merve Aydın
8- Yiğit Poyraz
9- Sercan Yıldırım
10- Aleyna Kalaycıoğlu
11- Ogeday Girişken
12- Seda Ocak
13- Yasin Obuz
14- Sahra Işık
15- Gizem Memiç
16- Özgür Tetik
17- Ersin Korkut
18- Hakan Hatipoğlu

acun2

Turabi Yarışmadan Çekildi

Turabi Çamkıran Instagram hesabında yaptığı açıklamada, “Maalesef Survivor All Star2024 ‘e sağlığım yetişmeyecek. Şimdiden yarışmacılara bu efsane sezonda başarılar dilerim” sözlerini ifade etmişti. Ilıcalı, Turabi’nin yerine Ersin Korkut’un yarışmaya katıldığını açıkladı

Yorum gönder