Yalı Çapkını Dizisinin Günü Mü Değişti, Bu Akşam Var Mı?

yali1

Yalı Çapkını Dizisinin Günü Mü Değişti, Bu Akşam Var Mı?

Türkiye’de, İsrail’in Gazze’ye düzenlediği hastane saldırısı nedeniyle 3 günlük milli yas ilan edilmişti. Perşembe günü başlayan ulusal yas, Cumartesi günü sona erdi.

Yas sebebiyle üç gün boyunca dizilerin yeni bölümleri ekranlara gelmedi ve tekrar bölümleri yayınlandı. Her Cuma günü Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Yalı Çapkını yeni bölümü de yayınlanmadı.

Yalı Çapkını Dizisinin Günü Mü Değişti, Bu Akşam Var Mı?

Star TV tarafından yapılan açıklamaya göre, milli yas nedeniyle ertelenen Yalı Çapkını dizisi bu hafta iki yeni bölümüyle birden izleyici karşısına çıkacak.

Yalı Çapkını dizisi 42. bölümü 26 Ekim Perşembe akşamı, 43. bölümü ise 27 Ekim Cuma akşamı ekranlarda olacak.

42.Bölüm Özet

Seyran’ın okula Kaya ile geldiğini gören Ferit hayal kırıklığına uğrasa da onu yalıda Kazım’a ve diğerlerine ezdirmez. Seyran ise Ferit’in gönlünü almayı başarır.

Orhan, Sultan’ın Dicle’ye yaptıklarının önüne geçmek için yeni bir hamle yapar. İfakat ise Suna’yla yaptığı konuşmada onu hem şaşırtır hem de aklını karıştırır. Sultan’ı kahveye hap atarken yakalayan Seyran deliye döner.

pelin

Geçen sezon Pelin karakterine hayat veren Buçe Buse Kahraman ve annesi Zerrin rolüne hayat veren Toprak Sağlam diziye geri döndü. Yurt dışına gitmiş gibi gösterilen Pelin ile annesinin diziye nasıl bir hikâyeyle döneceği ise gizemini koruyor.

Yorum gönder