Kızılcık Şerbeti Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

kizilcik

Kızılcık Şerbeti Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kızılcık Şerbeti’nin yeni sezon fragmanı yayınlandı

Başarılı oyuncu kadrosu ve konusu ile seyircileri ekrana bağlayan Kızılcık Şerbeti  dizisinin yeni sezon bölümünün ne zaman yayınlanacağı merakla bekleniyor. Dün fragmanı yayınlanan dizinin konusunu ve ne zaman başlayacağını haberimizde sizler için derledik.

Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezon çekimleri 28 Ağustos’ta başladı. Yapımcılar, yeni sezonun Eylül ayının 3. haftasında yayına girmesini planlıyor. Bu tarih, dizi severler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Yeni Oyuncular

Deneyimli oyuncu Kayra Şenocak’ın diziye katılması da yeni sezonun konusu oldu. Kayra Şenocak, diziye muhafazakar iş insanı Ertuğrul karakteriyle katılacak ve Nursema karakteriyle (Ceren Karakoç) değişik bir bağ kuracak.

Kızılcık Şerbeti Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Beklenen Tarih

Kızılcık Şerbeti’nin 2. sezonuyla ilgili net bir açıklama yapılmadı. Dizinin çekimlerinin 29 Ağustos’ta başlaması planlanmıştı ve yeni sezonun Eylül ayının ilk haftalarında yayınlanması öngörülüyor.

 

Kızılcık Şerbeti Konusu

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir.

Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar.

Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakâr bir ailedir. Kıvılcım, kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür.

Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. “Kızılcık Şerbeti” doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

 

Yorum gönder