Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu İle Nasıl Tanıştığını Anlattı!

sinem

Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu İle Nasıl Tanıştığını Anlattı!

2016 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen 2020’de Lalin ve 2022’de de Leyla adını verdiği kızlarını kucağına alan Sinem Kobal, YouTube’da yayınlanan “İbrahim Selim’le Bu Gece”ye konuk oldu. Programda eşi ile tanışma hikayesini anlattı. Gelin hep birlikte haberin detaylarını inceleyelim.

Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu Nasıl Tanıştığını Anlattı!

Nasıl Tanıştılar?

“Kenan İmirzalıoğlu ile tanıştığınız anı hatırlıyor musun?” sorusuna yanıt veren Kobal, “Hatırlamaz mıyım? Görür görmez çarpıldığım biri. İlk karşılaştığımızda da tabii ki kendisi enerjisiyle çarpmıştı. Farkında da değildim o kadar. Tuttu kolumdan çekti diyebilirim. Ben de böyle kaldım tabii ki” dedi.

Evlilik hakkındaki düşüncelerini de dile getiren ünlü oyuncu, “Mesele aslında evlilik değil. Mesele, hayatını geçirmeye gönüllü olduğun partnerinle ne yaşadığınla ilgili. Paylaştığın sevgi, saygı, emek önemli. Bunlara sahipsen, evlilik de güzel oluyor, sevgililik de” dedi.

sinem3

Kobal, sözlerine “Sırf evlenmek için evlenmeyi doğru bulmuyorum. Birbirini seven iki ruh karşılaştığında o emeği vermek istiyor ve evlilik de güzel bir yol çiziyor. Aile oluyorsun, kökleniyorsun. Sana daha güçlü hissettiriyor. Evlilik ve aile kavramı her zaman değerini koruyor” diye devam etti.

İki çocuk annesi olan Sinem Kobal “Evlat sahibi olmak annemi daha iyi anlamamı sağladı. Çok daha güçlü ve köklenmiş hissediyorum” ifadelerini kullandı.

si

Diğer yandan birkaç ay önce NTV ekranlarında yayınlanan Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunduğu “Empati” programına konuk olan Kenan İmirzalıoğlu, Kobal ile evliliğini anlatmıştı.

Ünlü oyuncu, “Aşka inananlardandım. Fakat ‘Artık herhalde aşk, kavak yellerinin esmeye başladığı zamanlarda olan bir şey’ diye düşünmeye başlamıştım ki bir aşk evliliği yaptım. 40’ımdan sonra tekrar aşkla karşılaşır mıydım, hiç emin değildim. Sinem’i öncesinde de tanırdım. Benim aşkım ilk görüşte değildi, dördüncü buluşmamızdaki sohbetimizde, o esnada, ruhtan bir çarpmaydı. ‘Bir dakika ne oluyor bana, burada başka bir şey var’ oldum. Aşk çoğaltan, şaşırtan, üreten, çok daha duygusallaştıran, çok daha güçlü kılan bir şey. İnandığın bir aşkın varsa karşında hiçbir şey duramaz” sözlerini ifade etti.

sinem4

Yorum gönder