Türkiye – Almanya Maçı Ne Zaman, Nereden İzlenir? Canlı İzle

turkiye

Türkiye – Almanya Maçı Ne Zaman, Nereden İzlenir? Canlı İzle

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonasına hazırlık maçı kapsamında Almanya , Türkiye ile karşı karşıya gelecek. Kamp programını duyuran milli takım, Galler maçı öncesinde Almanya ile hazırlık maçına çıkacak ve grup maçı öncesinde son hazırlıklarını tamamlayacak.

Nereden İzlenir?

Almanya-Türkiye hazırlık maçı, 18 Kasım Cumartesi günü saat 22.45’te başlayacak ve TRT 1’den canlı olarak yayınlanacak.

Kamp Programı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bugün Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanmaya başlayan ay-yıldızlı ekip, ilk idmanını saat 16.00’da gerçekleştirecek.

Türkiye - Almanya Maçı Ne Zaman, Nereden İzlenir? Canlı İzle

A Milli Takım kafilesi, 16 Kasım Perşembe günü saat 16.00’da Türk Hava Yolları’na (THY) ait uçakla Almanya’nın başkenti Berlin’e gidecek. Ay-yıldızlı ekibin teknik direktörü Vincenzo Montella ve bir futbolcu, 17 Kasım Cuma günü TSİ 18.15’te Almanya maçının oynanacağı Berlin Olimpiyat Stadı’nda basın toplantısı düzenleyecek. Ay-yıldızlılar, maç öncesindeki resmi idmanını toplantının ardından TSİ 19.00’da statta gerçekleştirecek.

Galler Maç Programı

A Milli Takım, Galler ile oynayacağı EURO 2024 Elemeleri D Grubu maçı için 19 Kasım Pazar günü TSİ 18.30’da THY’ye ait uçakla Berlin’den Cardiff’e geçecek.

turkye scaled

A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella ve aday kadrodan bir oyuncu, 20 Kasım Pazartesi günü TSİ 20.45’te maçın oynanacağı Cardiff City Stadı’nda bir basın toplantısı düzenleyecek. Milliler, toplantının ardından TSİ 21.15’te statta bir yürüyüş yapacak. Bu etkinlikten medyaya 15 dakikalık görüntü alma olanağı sağlanacak.

21 Kasım Salı günü oynanacak Galler-Türkiye maçı, TSİ 22.45’te başlayacak ve TRT 1’den canlı yayınlanacak.

Yorum gönder