Shakira’nın “İntikam Dansı” Gündem Oldu!

s1

Shakira’nın “İntikam Dansı” Gündem Oldu!

Shakira’nın “İntikam Dansı” Gündem Oldu!

2023 MTV Video Müzik Ödülleri, geçtiğimiz akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Müzik dünyasının en iyilerinin seçildiği gecede “Yılın Şarkısı” dahil 9 ödüllü de Taylor Swift aldı.

Latin şarkıcı Sharika  ise Michael Jackson Video Vanguard (Öncü) Ödülü’nün sahibi oldu. Son zamanlarda 12 yıldır beraber olduğu Gerard Pique tarafından aldatılmasıyla gündeme gelen 46 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı, gecedeki performansıyla gündeme oturdu.

Shakira'nın "İntikam Dansı" Gündem Oldu!

Şarkıcı dansçılarıyla gerçekleştirdiği performansında bıçaklı bir gösteri yaptı. Shakira’nın adeta şov yaptığı performans, sosyal medya kullanıcıları tarafından “intikam dansı” olarak adlandırıldı. Kendisini aldatan Gerard Pique’ye gönderme yaptığı düşünülen şarkısını da seslendiren Shakira, gecenin yıldızı oldu.

s2

Rekor Kırdı!

İki çocuğu olan ve 12 yıl birlikte olan Shakira ve Gerard Pique geçtiğimiz yıl ilişkilerini sonlandırdı. Shakira, Pique’ye gönderme yaptığı öne sürülen ‘Music Sessions Vol. 53’ adlı şarkısıyla 14 Guinness Dünya Rekoru kırmıştı. Şarkıda geçen “Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettin. Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettin” sözleri dikkat çekmişti.

Yorum gönder