Dönence 4. Bölüm Full İzle

donence

Dönence 4. Bölüm Full İzle

25 Temmuz Salı günü yayınlanan Dönence dizisinin 4. bölümde Gece, Özgür’ün kendisi için ne düşündüğünü sorgularken Özgür, Gece’ye olan aşkını itiraf edecek mi?

Alican’la görüşemediği için umutsuzluğa kapılan Gülce’yi bu karmaşık duygularından çıkaracak olan Gece bir plan yapar. Gülce’den özür dileyen Gece, kardeşiyle arasındaki bağı güçlendirebilecek mi? Gece’nin çabalarıyla Alican, Gülce’yle buluşmayı kabul eder ve Alican ve Gülce bir araya gelir. Gülce’nin heyecanı Alican’ı görünce daha da artar. Gülce ve Alican’ın ilk buluşmasında neler olacak?

Gece’nin babasından sakladığı sır ikilinin arasına duvarlar örmesine neden olur. Gece, yaşanan bu durumu düzeltmek için Özgür ve Rüzgar’ı da davet ettiği bir yemek organize eder ve herkesi yıkan bir gelişme yaşanır. Cem’in aniden bayılması herkesin panik olmasına neden olur. Gece’nin Gülce’yle spor kulübünde tartıştığını öğrenen Verda, Gece’yi hemen yanına çağırır. Gece, hiç beklemediği bir çıkışla karşı karşıya gelir. Verda, Alican konusunda Gece’nin üzerinde gider ve Gece’nin Gülce’den uzak durmasını söyler. Gece, tartışmanın içinde daha önemli şeyler de öğrenir ve evi terk eder.
donence 4 bolum
Harun, Özgür’e gelen haciz borcunu öder ve Özgür’ün teknesini geri aldığını söyler. Özgür, gururunu hiçe sayamaz ve Harun’a borcunu ödemek için Serkan’ın baskı kurduğu kaçakçılık işini yapmaya karar verir. Özgür, büyük bir çıkmaza girecektir.

Özgür, Gece’nin yanında Miro’yu görmeye dayanamaz ve Gece’ye aşık olduğunu anlar. Gece ise Cem’in Özgür’le kendisi hakkında plan yaptığını öğrenince hesabını sorar. Özgür, Gece’den uzak durması gerektiğini düşünür. Gece’nin hırçın çıkışlarıyla ikili arasında tansiyon iyice yükselir. Gece, Özgür’den nefret ettiğini gözyaşları içinde haykırır.

Dönence 4. Bölüm Full İzle, yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00’de Kanal D’de!

Yorum gönder