Eylül Öztürk Kim, Ne İş Yapıyor, Mal Varlığı Ne Kadar?

eylul

Eylül Öztürk Kim, Ne İş Yapıyor, Mal Varlığı Ne Kadar?

Kara para aklamakla suçlanan tutuklu Dilan-Engin Polat çiftinin 4 yıl önce diğer fenomenlerle çektirdiği fotoğraf sonrası fotoğraftaki kişiler merak konusu oldu. Bunların arasında olan Eylül Öztürk’ün hayatını sizler için derledik.

Eylül Öztürk Kim?

Eylül Öztürk, 4 Haziran 1986 tarihinde Balıkesir’de doğdu. Annesi öğretmen olan Eylül Öztürk, ilkokulu Gölcük ve İstanbul’da okudu. Annesi Belçika’ya öğretmen olarak gönderilince ortaokulu Belçika’da okudu. Bu sayede Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi. Bu sırada da Belçika’da bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı ve 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı.

Eylül Öztürk Kim, Ne İş Yapıyor, Mal Varlığı Ne Kadar?

Türkiye’ye döndüklerinde İstanbul Adnan Menderes Anadolu Lisesi’ni kazandı. Yabancı dil sebebiyle Yeşilköy Anadolu Lisesi’ne transfer oldu ve lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili Ve Edebiyatı Bölümü’nü kazanıp burada okurken de müzik ve oyunculuk hayatına devam etti. Birçok grupta solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Aynı zamanda yerel bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yaptı, dizi ve kliplerde yer aldı. Bir dönem yolcu uçaklarında hosteslik yaptı. Sonrasında yine hizmet sektöründe kalabileceği ve seyahat edebileceği bir iş arayışına girdi. Özel bir şirkette çalışmış olan Öztürk, radyo jingle’ları ve reklam müzikleri seslendirdi.

eylul2

Eylül Öztürk’ün İş Hayatı

Eylül Öztürk, aynı zamanda bir iş kadını olarak da kozmetik, güzellik ve eğitim sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Eylül Öztürk, “Fit&Alive” markası başta olmak üzere “Eylül Öztürk Nail Spa” güzellik merkezlerinin ve bu sektörde bir çok kadına istihdam sağlayan “Eylül Öztürk Akademi”nin sahibi olarak kariyerine devam ediyor. Eylül Öztürk, iş hayatındaki gelişmeleri de sosyal medyada paylaşarak takipçilerine ilham veriyor. Mal varlığı hakkında kesin bir bilgi yer almıyor.

Yorum gönder