Mustafa Keser Kim, Öldü Mü?

keser

Mustafa Keser Kim, Öldü Mü?

Mustafa Keser Kim, Öldü Mü?

Mustafa Keser hakkında çıkan iddiaların ardında ünlü sanatçı Twitter’da TT olmuştu. Vatandaşlar Mustafa Keser hakkında araştırma yapmaya başlamıştı. Mustafa Keser öldü mü? Kim? İşte haberin bütün detaylarını sizler için derledik.

Mustafa Keser Kim?

Mustafa Keser, 1 Ocak 1945 tarihinde Maden, Elazığ’da dünyaya geldi.

Maden doğumlu olan ve aynı yerde çocukluğu geçen Mustafa Keser ilk ve orta öğrenimini Maden’de, lise tahsilini Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi ve Sivas 4 Eylül Lisesinde tamamlamıştır.

Babası müzisyen olan Mustafa Keser ortaokul ve lise yıllarında keman, ud, bağlama gibi enstrümanları iyi derecede çalmasını öğrenmiştir.

Mustafa Keser 1975 yılında TRT’nin açmış olduğu amatör ses yarışmasını Türk Halk Müziği dalında kazanmış ve 1982 yılına kadar TRT İzmir Radyosu’nda mahalli sanatçı olarak görev yapmıştır. Kâni Karaca’dan müzik dersleri almıştır. Mustafa Keser Nilüfer Keser ile evlidir ve üç oğlu vardır.

Mustafa Keser Kim, Öldü Mü?

Mustafa Keser Öldü Mü?

Şarkıcı Mustafa Keser’in öldüğü iddiaları her geçen gün arttı ama yaşadığı ortaya çıktı. Haberler yalan çıktı. Twitter’da bir hesap tarafından Mustafa Keser’in öldüğü öne sürülmüştü. Ayrıca twitter’da Keser’in öldüğüne ilişkin başsağlığı paylaşımları da yapılmıştı.

Edinilen bilgilere göre, Mustafa Keser hayatta olduğunu isim benzerliği olabileceğini açıkladı. Keser, “Belki isim benzerliği yüzünden olmuş olabilir. Hayattayım” sözlerini kullandı.

Yorum gönder