Yabani 3. Bölüm Neler Oldu? İzle!

yabani

Yabani 3. Bölüm Neler Oldu? İzle!

Yabani 3. Bölüm Neler Oldu? İzle!

Fox Tv’ nin yeni dizisi Yabani 3. bölümüyle 26 Eylül Salı saat 20.00’de yayınlandı. Başrollerini Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert ve Bertan Aslani’nin paylaştığı dizinin yeni bölümü merak konusu oldu. Gelin hep birlikte haberin detaylarını inceleyelim.

Yabani 3. Bölüm Neler Oldu? İzle!

Yabani 3. Bölüm Özeti

Neslihan her şeye rağmen Yaman’ın polise teslim olmadan kesip ona verdiği saçıyla DNA testi yaptırmış ve Yaman’ın yıllar evvel kaçırılan oğlu Ali olduğu ortaya çıkmıştır. Yaman basından kaçırılıp apar topar evine götürülürken hem geride kalanlar hem de onu bekleyenler şaşkınlık içindedir.

Neslihan, Eşref ve Serhan Yaman’a yaptıklarını telefi etmek için çırpınırken Alaz ve Çağla’nın onu abileri olarak kabul etmeye niyetleri yoktur.  Cesurlar ise terk edildiklerine inandıkları için problem çıkartmaktadır.

Ne Ali olabiliyordur geldiği yerde ne de Yaman’dır artık geride kalanlar için… İki dünya arasında sıkışıp kalır. Rüya’nın desteğiyle çıkar o cendereden…

yabani2

Tam “Yaman Ali” olarak kendini yeniden var edebileceğine ve her şeyin yoluna gireceğine inandığı noktada Alaz ve Çağla’nın planladıkları çirkin doğum günü sürpriziyle ipler kopar…

Yaman bir daha dönmemek üzere o evden çıkarken öğreneceği acı gerçek oyunun bütün kurallarını değiştirecektir. Yabani 3. bölümüyle 26 Eylül Salı saat 20.00’de yayınlandı.

Yabani 3.Bölüm

Yorum gönder