Gökay Kalaycıoğlu Kimdir, Mesleği Ne? Gökay Kalaycıoğlu Kaç Yaşında?

gokay kalaycioglu kimdir meslegi ne gokay kalaycioglu kac yasinda

Gökay Kalaycıoğlu Kimdir, Mesleği Ne? Gökay Kalaycıoğlu Kaç Yaşında?

Gökay Kalaycıoğlu Kimdir, Mesleği Ne? Gökay Kalaycıoğlu Kaç Yaşında? Son günlerde başarılı sunucular arasında yer alan Gökay Kalaycıoğlu evli mi, babası kim? merak edilenler arasında yer aldı. Haber spikeri ve akdemiysen olan Gökay Kalaycıoğlu eski estetiksiz hali de araştırılmakta. Gelin birlikte Gökay Kalaycıoğlu hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Gökay Kalaycıoğlu Kimdir?

gokay kalaycioglu kimdir

Sunuculuk ve spikerlik kariyerinde bir çok başarıya imza atan ve son günlerde adını sıklıkla duyduğumuz Gökay Kalaycıoğlu Kimdir? merak edilmekte. Kanal D ve TGRT gibi bir çok kanalda sunuculuk ve spikerlik yapan Gökay Kalaycıoğlu, 1983 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibari le 40 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Meslek hayatına 2004 yılında Kanal D Haber Merkezi’nde başladı, sonrasında süreç TGRT Haber ile devam etti. Ekranla ilk buluşması ise 2007 yılında Tv Net ile gerçekleşti. Başarılı sunucu Tv Net sonrasında TV8 ve 24 Tv ve 360 Tv’de görev yaptı.

Gökay Kalaycıoğlu, Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Ekonometri Bölümü mezunudur ve iyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilmektedir. Gökay Kalaycıoğlu, profesyonel kariyerine Kanal D Haber Merkezi’nde başladı, ardından TGRT Haber habercilik tecrübesi devam etti. 2007 yılında TV Net isimli Haber’ haber kanalıyla ekran önüne çıkan Kalaycıoğlu TV8, 24 TV ve 360 TV’de haber moderatörü olarak görev yaptı.


Gökay Kalaycıoğlu Hayatı ve Biyografisi

gokay kalaycioglu hayati ve biyografisi

Kalaycıoğlu, iyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilmektedir. Gökay Kalaycıoğlu, profesyonel kariyerine Kanal D Haber Merkezi’nde başladı, ardından TGRT Haber habercilik tecrübesi edindi. Gökay Kalaycıoğlu 24 TV’de geçirdiği 5 sene içerisinde Gece Kuşağı, Gün Ortası ve Hafta Sonu Ana Haber bülteni vb. gibi kritik kuşaklar ve özel yayınlarda yer almıştır. Başarılı ekran yüzü 24 TV’de son olarak “24 Sabah” kuşağı moderatörlüğü ve “24 Hafta Sonu” programı sunuculuğuna imza atmıştır.

24 TV’de görevine devam ettiği sırada eş zamanlı olarak Star Gazetesi Hafta Sonu Eki’nde iş, sanat ve medya dünyasından ünlü isimlerle kaleme aldığı röportajları ile “Gökay Kalaycıoğlu İle Haber Bahane” röportaj serisini sürdürmüştür. Gökay Kalaycıoğlu, 16 Ocak 2017 itibariyle aynı kanalda 360 TV’ye Ana Haber Spikeri olarak kariyerine devam etmiştir.

2018 yılı Ocak ayına kadar 360 Tv Ana Haber Spikerliği görevini devam ettiren Gökay Kalaycıoğlu, Can & Arsen Gürzap’ın kuruculuğunda Dialog Anlatım İletişim Merkezi’nde Sunuculuk–Spikerlik Teknikleri, Televizyon Haberciliği ve Röportaj Teknikleri ve Kültür Üniversitesi’nde Radyo–Televizyon Meslek Yüksekokulu’nda Radyo–Televizyon Haberciliği ve Diksiyon–Sunum derslerini vermektedir.

Instagram 👉 Gökay Kalaycıoğlu


👉 Serkan Özcan Kimdir, Kaç Yaşında? Serkan Özcan Hayatı ve Biyografisi

Yorum gönder