Nihal Candan Evlendi Mi, Mehmet Faruk Çiçek Kim, Eşi Mi?

nihal

Nihal Candan Evlendi Mi, Mehmet Faruk Çiçek Kim, Eşi Mi?

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından kardeşi Bahar Candan ile birlikte gözaltına alınıp tutuklanan Nihal Candan’ın 4 ay önce gizlice iş insanı Mehmet Faruk Çiçek’le evlendiği ortaya çıktı.

Nihal Candan Evlendi Mi, Mehmet Faruk Çiçek Kim, Eşi Mi?

Show Haber’in yaptığı habere göre, Nihal Candan 4 ay önce evlendi ama evliliğine dair hiçbir bilgi vermedi. 28 Temmuz’da iş insanı Mehmet Faruk Çiçek ile evlenen Nihal Candan’ın nikah görüntüleri de ortaya çıktı. Çiftin nikah şahidi ise Candan kardeşlerin anne ve babası oldu.

Mehmet Faruk Çiçek de gözaltı sürecinde evdeydi ve işlemlerden sonra serbest bırakıldı. Çiçek karısını bu süreçte yalnız bıraktı ve hiçbir anda yanında bulunmadı ve sessizliğe gömüldü.

faruk1

Mehmet Faruk Çiçek Kim?

Mehmet Faruk Çiçek, 1 Şubat 1986 tarihinde Şırnak’ın Cizre ilçesinde doğdu. Çocukluk ve gençlik yıllarını Mersin’de geçirdi. Eğitim hayatına Mersin Toros Koleji ve Toros Üniversitesi’nde devam etti.

2014 yılında uluslararası nakliyat sektörüne giren Çiçek, Seyid Lojistik’i kurdu. Şirketinin merkezi İstanbul olmak üzere Mersin’de de bir ofisi bulunuyor. Seyid Lojistik, başlangıçta Irak üzerine odaklanmış, daha sonra hizmet alanını genişleterek Avrupa ve Asya ülkelerini kapsayacak şekilde faaliyet göstermiştir.

faruk

Aynı yıl içinde Daim Tobacco adlı nargile tütün fabrikasını hayata geçiren Faruk Çiçek, Türkiye’nin öncü firmalarından biri oldu. Ürünlerini 15 ülkeye ihraç eden firma, sektördeki etkileyici konumuyla öne çıkıyor.

Yorum gönder