Nur Viral Kimdir, Kaç Yaşında? Nur Viral Nerelidir, Evli mi?

nur viral kimdir kac yasinda nur viral nerelidir evli mi 1

Nur Viral Kimdir, Kaç Yaşında? Nur Viral Nerelidir, Evli mi?

Nur Viral Kimdir, Kaç Yaşında? Nur Viral Nerelidir, Evli mi? Ekranların sempatik yüzü olarak da bilinen Nur Viral son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Nur Viral eşi kim? de araştırılanlar arasında. Ayrıca Nur Viral estetiksiz hali ve Nur Viral Kaç Çocuğu var? merak edilmekte. Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Nur Viral Kimdir?

nur viral kimdir kac yasinda

Sevilen sunucu Nur Viral Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Bir çok TV kanalında program sunan ve ilk sağlık programı sunucusu olan Nur Viral,  1975, İstanbul Doğumludur ve eğitim hayatını da İstanbul’da tamamlamıştır. 2023 yılı itibari ile 48 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Üniversite mezunu olan sunucu yayın hayatına ilk olarak 1993 yılında başlamıştır. Çeşitli radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yapmıştır.

Şimdilerde Beyaz Tv’nin en çok izlenen programlarından ‘Hayatta Her Şey Var’ programının sunuculuğunu yapmaktadır. Eğitim hayatını İstanbul’da tamamlayan Nur Viral, 1993 yılında yayın hayatına başlamış ve çeşitli radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yapmıştır.


Nur Viral Hayatı

nur viral estetiksiz hali esi kim evli mi

Üsküdar Musiki ve Kadıköy Anadolu Musiki cemiyetlerinde ders aldı. Cemiyetlerin konserlerinde de sunuculuk yaptı. Diksiyon ve spikerlik eğitimini tamamlayıp radyo program ve sunucusu oldu. Özel radyoların açılmasıyla birlikte radyoculuk hayatına 1993 yılında başladı. Uzun yıllar ‘5. Mevsim’ adıyla Türk Sanat Müziği programı sundu. Ardından, radyoda haber spikerliği yaptı. Ayrıca ‘Bizim Doktorlar’ adı altında sağlık programı sundu. Nur Viral, farklı radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği görevlerini üstlendi.

Türkiye’nin ilk sağlık programı sunucusu olan Nur Viral, Tatlıses TV ile başladığı Sağlık programları serüvenine uzun yıllar muhtelif kanallarda devam etti. Nur Viral, 5 yıl boyunca, “Hayat Ağacı” isimli kadın kuşağı programını Tatlıses TV ve ortak yayın yapan 40 yerel televizyon aracılığı ile izleyiciye ulaştırdı.

Sırasıyla Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ Tv olmak üzere pek çok farklı kanalda yemek ve sağlık programları yapmıştır. Yemek yapmayı ve dünya mutfakları hakkında bilgi edinmeyi çok seven Nur Viral, aynı zamanda bir Türk Sanat Müziği aşığıdır.

Instagram 👉 Nur Viral


👉 Hakan Fidan Kimdir, Kaç Yaşında? Hakan Fidan Hayatı ve Biyografisi

Yorum gönder