Ertuğrul Doğan Kimdir, Nerelidir? Ertuğrul Doğan Serveti Ne Kadar?

ertugrul dogan kimdir nerelidir ertugrul dogan serveti ne kadar

Ertuğrul Doğan Kimdir, Nerelidir? Ertuğrul Doğan Serveti Ne Kadar?

Ertuğrul Doğan Kimdir, Nerelidir? Ertuğrul Doğan Serveti Ne Kadar? Trabzonspor yeni başkanı olması sonrasında en çok merak edilen isimler arasında yer alan Ertuğrul Doğan Ne İş Yapar? Gelin birlikte Ertuğrul Doğan hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Ertuğrul Doğan Kimdir?

ertugrul dogan kimdir nerelidir

Trabzonspor yeni başkanı olarak görev alan Ertuğrul Doğan Kimdir? merak edilmekte. Ertuğrul Doğan 1977 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. İlk ve ortaokul öğrenimini Trabzon’da gördükten sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

Ertuğrul Doğan, 8 Nisan 2018’de Trabzonspor Kulübü Başkanlığı’na seçilen Ahmet Ağaoğlu’nun yönetim kurulunda yer alan Doğan, Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı olarak görevini yürütmekteydi ve ardından Trabzon spora başkan oldu.


Ertuğrul Doğan Serveti Ne Kadar?

ertugrul dogan serveti ne kadar

Ertuğrul Doğan, 1977 yılında Trabzon’da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Doğan, Oltan-Köleoğlu Enerji’nin yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlendi. 2022 yılında madencilik, enerji, havacılık, denizcilik ve teknoloji sektöründe faaliyet gösteren Doğan Yatırım Holding’i kuran Ertuğrul Doğan, aynı zamanda yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlenerek iş hayatını sürdürüyor.

Doğan, Trabzonspor Kulübünde 2018 yılında projeler ve finansman komitesi sorumlusu, 2020 yılında başkan yardımcısı olarak görev aldı. 2021 yılından itibaren ise Trabzonspor Asbaşkanı olarak görevini sürdürdü. Evli ve 2 çocuk babası olan Doğan, gerçekleşen olağanüstü genel kurulda Trabzonspor’un 18’inci başkanı seçildi.

Gayrimenkul şirketlerinin yönetim kurulu başkanlığı görevini de üstlenen Doğan, 2014 yılında enerji sektörüne adım atan Oltan & Köleoğlu Enerji Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Ertuğrul Doğan önderliğindeki Oltan & Köleoğlu Enerji Şirketi, 2018 yılında Çorum’un Mecitözü ilçesinde 5 MW, 2020 yılında Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde 27 MW, 2021 yılı Ocak ayında ise Samsun’un Çarşamba ilçesinde 27 MW Biyokütle Enerji Tesisi Projelerini tamamladı.

Instagram 👉 Ertuğrul Doğan 


👉 Taylan Yıldız Kimdir, Kaç Yaşında? Taylan Yıldız Aslen Nerelidir?

Yorum gönder